O nas

Obserwujemy rynek branżowy i dążymy do tego, aby rozwijać naszą firmę
odpowiadając jednocześnie na wciąż rosnące potrzeby klientów.

O NAS

Firma PJG sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie została założona w 2011. Od tego czasu sukcesywnie rozwija prowadzoną działalność zapewniając wysoki poziom świadczonych usług.

Obserwujemy rynek branżowy i dążymy do tego, aby rozwijać naszą firmę odpowiadając na wciąż rosnące potrzeby klientów.
Misją naszej firmy jest wprowadzanie i utrzymywanie wysokich standardów wykonania instalacji, co wyróżnia firmę PJG Project na tle konkurencji. Najlepszym potwierdzeniem są liczne rekomendacje od klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z PJG Project.
Specjalizujemy się w najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych bazujących na urządzeniach znanych i czołowych producentów w branży. Prowadzimy zlecenia na zasadzie generalnego wykonawstwa instalacji oraz podwykonawstwa. Każda z powierzanych koncepcji podlega dokładnym konsultacjom oraz analizie przez zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy to w sposób odpowiedzialny realizują projekty wdrażając kompletne rozwiązania oraz wskazując na optymalną infrastrukturę techniczną. W sposób kompleksowy dbamy o to, aby efekt finalny sprostał oczekiwaniom i przyjętym wcześniej założeniom mając zawsze na uwadze komfortowe i bezawaryjne instalacje.
Działając na wielu obszarach zawsze bierzemy pod uwagę określone kryteria dla właściwego przeprowadzenia procesu projektowego i wykonawczego. Z równie dużą efektywnością podejmujemy się także usług serwisowych z branży sanitarnej w zakresie przeglądów i konserwacji instalacji. Obsługa dużych i prestiżowych inwestycji to sfera, w której z sukcesami wykorzystujemy potencjał
Zespół PJG Project Sp. z o.o. tworzą osoby kompetentne w swojej dziedzinie, posiadające wymagane uprawnienia zawodowe oraz certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Skupiamy się na profesjonalizmie i dążymy do ciągłego rozwoju firmy, aby móc w pełni sprostać celom stawianym przez inwestorów. Z powodzeniem jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji.
Obserwujemy rynek branżowy i dążymy do tego, aby rozszerzać dotychczasowe umiejętności wskazując i wdrażając innowacje oraz wysokie standardy pracy w wykonywanych przedsięwzięciach.

WYKONAWSTWO

Kluczowy profil prac sprowadza się do czynności projektowych, wykonawczych oraz serwisowych obejmujących obiekty budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Specjalizujemy się w najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych bazujących na urządzeniach znanych i czołowych producentów w branży. Prowadzimy zlecenia na zasadzie generalnego wykonawstwa instalacji oraz podwykonawstwa. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane inwestycje wdrażając kompletne rozwiązania oraz optymalną infrastrukturę techniczną. Dbamy o to, aby efekt finalny sprostał oczekiwaniom i przyjętym wcześniej założeniom, mając zawsze na uwadze komfortowe i bezawaryjne działanie instalacji.
Prowadzimy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne w zakresie przeglądów i konserwacji instalacji w branży sanitarnej. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym i naprawczym.

PROJEKTOWANIE

Specjalizujemy się w projektowaniu z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, techniki cieplnej, wody, gazu, kanalizacji, pomp ciepła. Zanim przystąpimy do realizacji konkretnych działań poddajemy szczegółowej analizie koncepcje przedinwestycyjne w pełni koncentrując się na każdym etapie uwzględniając zarazem określone wymagania oraz oczekiwania z jakimi zwraca się do nas klient. Zespół doświadczonych projektantów dokonuje optymalnych wyborów przeprowadzając projektowanie z uwzględnieniem najkorzystniejszych rozwiązań bezpośrednio dostosowanych do potrzeb ze strony zleceniodawcy. Naszą kluczową domeną jest dostarczanie najnowocześniejszych propozycji technologicznych w postaci wysokiej klasy urządzeń czołowych w branży producentów. Rzetelnie koordynujemy i nadzorujemy wszelkie prace projektowe skupiając się na wysokich standardach pracy. Wykonujemy precyzyjnie niezbędną dokumentację projektową dedykowaną dla każdej inwestycji. Umiejętnie i odpowiedzialnie wykorzystujemy dostępne narzędzia do projektowania bazując jednocześnie na sprawdzonych i skutecznych technologiach i zaawansowanych metodach wdrożeniowych. Co więcej dbamy o to, aby efektywnie obniżyć koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne wykorzystując innowacyjne rozwiązania oraz możliwości, którymi dysponujemy.
0
zakończonych realizacji
0
tysięcy m2 blachy
0
milionów godzin pracy
0
tysięcy kubków kawy

Masz pytanie? Napisz do nas

KONTAKT